Anar al contingut principal
Aturar tots els carrusels
Link a instagram
Link a youtube
Link a twitter
Link a facebook
Cercar
Inici
Presentació
Programació
Notícies
Municipis
Patrimoni
Contactar
Professionals
Artistes a l'aula 2023
Dossier de professionals 2024
Arts Escèniques
Activitats familiars
Música
Programa CULTURA I TRANSFORMACIÓ DIGITAL
Jornada: Connectem al Núvol
Crear i món digital 1
Comunicar i món digital 1
Gestió i món digital 1
Jornada: Reconnectem a terra
Laboratoris d'innovació digital
Creació i món digital 2
Comunicar i món digital 2
Gestió i món digital 2
Sessions formatives VIRTUALS
Visita a projectes a Barcelona
Professionals innovació digital i tecnològica
Línies de subvencions cultura 2024
Oficina Accelera Pime Rural
Dossier artesania Ter-Brugent
Pla de rescat sector cultural (Covid-19)
Art en Ruta 2020
Seminaris en l'àmbit cultural 2019
Assessorament cultural 2019
Formacions per artesans 2019
Connectant talent creatiu i territori 2018
L'ABC del sector cultural (4 i 5 maig)
El talent creatiu i el projecte (18 maig)
El finançament de projectes (1 juny)
BORSA DE PROJECTES
Visites a projectes (8 i 9 juny)
El talent creatiu en xarxa (15 juny)
Les noves connexions de la cultura (29 de juny)
Execució de projectes vinculats al territori
Cultura popular
Inventari entitats cultura popular
Audicions de sardanes 2023
Companyies
Ordenar per
Data
Títol
Filtrar per Categories:
Totes les categories
Arts escèniques
Exposicions
Música
Activitats familiars
Altres
Filtrar per ESPAIS:
Tots els espais
Amer
Blanes
Breda
Caldes de Malavella
La Cellera de Ter
Lloret de Mar
Maçanet de la Selva
Riudarenes
Santa Coloma de Farners
Vidreres
Vilobí d'Onyar
Filtrar per estat:
Tots els estats
Actius
Finalitzats
Netejar filtres
Cercar
Arts escèniques
2024
CIA. Giramàgic
Breda
Arts escèniques
2024
Fel Faixedas
Arbúcies
Arts escèniques
2024
CIA. SERKET RAQS
Hostalric
Arts escèniques
2024
Mouenarts Moviment
Arbúcies
Arts escèniques
2024
Paula & Nil
Santa Coloma de Farners
Arts escèniques
2024
Cia. Pau Palaus
Arbúcies
Arts escèniques
2024
Cia. Claret-Clown
Hostalric
Arts escèniques
2024
La Caravana de les Arts
Lloret de Mar
Arts escèniques
2024
Cia. H6 Clown
Arbúcies
Arts escèniques
2024
Marcel Tomàs & Cascai Teatre 2024
Sant Feliu de Buixalleu
Arts escèniques
2024
Guerrilla Produccions
Arbúcies
Arts escèniques
2024
Cia. Niñas del Mago
Blanes
Arts escèniques
2024
Cia. Las Lo
Osor
Arts escèniques
2024
Cia. Tria Dansa
Lloret de Mar
Arts escèniques
2024
Marga Socias
Amer
Arts escèniques
2024
LA BARDISSA
Maçanet de la Selva
Arts escèniques
2024
CIA. JORDI DEL RIO
Sant Feliu de Buixalleu
Arts escèniques
2024
COLECTIVO AMENO
Arbúcies
Arts escèniques
2024
CIA. PESSIC DE CIRC
Arbúcies
Arts escèniques
2024
CIA. SEON
Anglès
Arts escèniques
2024
ESBART JOAQUIM RUYRA
Blanes
Arts escèniques
2024
CIA. A FOC LENT
Sils
Arts escèniques
2024
TOTAL CIRC
Sils
Arts escèniques
2024
DIANA GADISH
Arbúcies
Arts escèniques
2024
ÍNGRID RUBIO
Blanes
Arts escèniques
Veure més
Activitats familiars
2024
Els Trambòtics
La Cellera de Ter
Activitats familiars
2024
Els Xancleta 2024
Brunyola
Activitats familiars
2024
Cia. Artgila
Breda
Activitats familiars
2024
Els Atrapasomnis
La Cellera de Ter
Activitats familiars
2024
Capgiralla, contes coeducatius i musicats 2024
La Cellera de Ter. CONTES COEDUCATIUS
Activitats familiars
2024
Cia. Ruskus Patruskus 2024
Hostalric
Activitats familiars
2024
Cia. Alquímia Musical
Vidreres
Activitats familiars
2024
Creixent amb art
Santa Coloma de Farners
Activitats familiars
2024
RONDALLAIRES
Santa Coloma de Farners
Activitats familiars
2024
NANU FERRARI
Lloret de Mar
Activitats familiars
2024
L’ANDRÒMINA
Sant Feliu de Buixalleu
Activitats familiars
2024
ROGER VALLÈS
Santa Coloma de Farners
Activitats familiars
2024
CIA. PEP LÓPEZ I SOPARS DE DURO
Activitats familiars
2024
DIVER MOU-T
Hostalric
Activitats familiars
Música
2024
Cat Klezmer Trio
Blanes
Música
2024
Xaranga Damm-Er / La Damm-er
Amer
Música
2024
Cabotatge Havaneres
Blanes
Música
2024
Tricatsons
Riudarenes
Música
2024
Desenchufados
Blanes
Música
2024
La Maquinista
Riudarenes
Música
2024
Gunsmoke
Tossa de Mar
Música
2024
LLUÍS MURILLAS
Riudarenes
Música
2024
Waikiki
Sant Hilari Sacalm
Música
2024
La Flama de Farners
Santa Coloma de Farners
Música
2024
M. Helena
Santa Coloma de Farners
Música
2024
DJ Chaman
Sant Feliu de Buixalleu
Música
2024
VIBRANT
Santa Coloma de Farners
Música
2024
The Cover Land
Tossa de Mar
Música
2024
The Bad Sailors
Tossa de Mar
Música
2024
Jetlack
Arbúcies
Música
2024
Les Violines
Arbúcies
Música
2024
HYBRID 3
Sils
Música
2024
ANNA RODRIGO & THE ALEATORIALS
La Cellera de Ter
Música
2024
BAND THE GRESCA
Riells i Viabrea
Música
2024
LÍMIL TRIO
Santa Coloma de Farners
Música
2024
PENELOPE KRUST SOUND SYSTEM
Sant Feliu de Buixalleu
Música
2024
COR CARLIT GOSPEL
Sils
Música
2024
THE CLEAN HEAD BROTHERS
Riudarenes
Música
2024
GROOVIN’ STREET
Sana Coloma de Farners
Música
Veure més
×