Cobla Bisbal Jove & David Planas
Finalitzat
2020
Cobla Bisbal Jove & David Planas
Sona Amer 2020
22.03.20 | 18:00 h
Amer
Música
Hamsa hamsa
Finalitzat
2020
Hamsa hamsa
Sona Amer 2020
15.03.20 | 18:00 h
Amer
Música
El Petit de Cal Eril
Finalitzat
2020
El Petit de Cal Eril
Presenten "Energia fosca"
14.03.20 | 21:30 h
Santa Coloma de Farners
Música
Tricatsons
Finalitzat
2020
Tricatsons
Postals
07.03.20 | 19:00 h
Santa Coloma de Farners
Música
Trio Predell
Finalitzat
2020
Trio Predell
Sona Amer 2020
23.02.20 | 18:00 h
Amer
Música
Atrapasomnis
Finalitzat
2020
Ball de disfresses amb els Atrapasomnis
16.02.20 | 18:00 h
Santa Coloma de Farners
Música
Camerata,  Liceu Brass Ensemble dirigida per Ionut Podgoreanu
Finalitzat
2020
Camerata, Liceu Brass Ensemble dirigida per Ionut Podgoreanu
Sona Amer 2020
09.02.20 | 18:00 h
Amer
Música
Festa Major d'hivern de Tossa de Mar
Finalitzat
2020
Festa Major d'hivern de Tossa de Mar
Del 31.01.20 al 02.02.20
Tossa de Mar
Música
Joan Chamorro New Quartet
Finalitzat
2020
Joan Chamorro New Quartet
Sona Amer 2020
26.01.20 | 18:00 h
Amer
Música
Magalí Sare & Sebastià Gris
Finalitzat
2020
Magalí Sare & Sebastià Gris
Sona Amer 2020
19.01.20 | 18:00 h
Amer
Música
ELS BRUGAROL
Finalitzat
2020
ELS BRUGAROL
Bitò
04.04.20 | 21:00 h
Blanes
Arts escèniques
Santa Maria Ora Pro Omnibus
Finalitzat
2020
Santa Maria Ora Pro Omnibus
Cor de Cambra Sota Palau i El Mirall
22.03.20 | 19:00 h
Blanes
Arts escèniques
Isabel Cinc Hores
Finalitzat
2020
Isabel Cinc Hores
La història d'una dona que els historiadors negaven
15.03.20 | 18:00 h
Arbúcies
Arts escèniques
Projecte Dona
Finalitzat
2020
Projecte Dona
La Quarta Finestra
Del 07.03.20 al 08.03.20
Arts escèniques
Revolta de bruixes
Finalitzat
2020
Revolta de bruixes
24è Concurs de Teatre Amateur Rafael Anglada
08.03.20 | 18:15 h
Santa Coloma de Farners
Arts escèniques
Revolta de bruixes
Finalitzat
2020
Revolta de bruixes
24è Concurs de Teatre Amateur Rafael Anglada
07.03.20 | 21:15 h
Santa Coloma de Farners
Arts escèniques
Somriu
Finalitzat
2020
Somriu
de Jan Vilanova
07.03.20 | 21:00 h
Blanes
Arts escèniques
ROSTOLL CREMAT
Finalitzat
2020
Quinzena Mallorquina: Rostoll Cremat
06.03.20 | 21:00 h
Lloret de Mar
Arts escèniques
Quinzena Mallorquina
Finalitzat
2020
Quinzena Mallorquina
Del 27.02.20 al 06.03.20 | 21:00 h
Lloret de Mar
Arts escèniques
De mares i filles
Finalitzat
2020
De mares i filles
Mosicamix i Puy&CO
29.02.20 | 21:00 h
Blanes
Arts escèniques
Cartell Partida d'escacs
Finalitzat
2020
La partida d'escacs
Iván Morales porta a escena el text de Stefan Zweig amb Jordi Bosch.
28.02.20 | 21:00 h
Lloret de Mar
Arts escèniques
Línies obertes - Grup de Teatre Sant Hilari
Finalitzat
2020
Línies obertes, del Grup de Teatre Sant Hilari
25è Concurs de Teatre Amateur Rafael Anglada
23.02.20 | 18:15 h
Santa Coloma de Farners
Arts escèniques
Mentiders - Guspira Teatre
Finalitzat
2020
Mentiders, de la cia Guspira Teatre de Cassà de la Selva
25è Concurs de Teatre Amateur Rafael Anglada
16.02.20 | 18:15 h
Santa Coloma de Farners
Arts escèniques
Il peso dell'Essere
Finalitzat
2020
Il peso dell'Essere
15.02.20 | 21:00 h
Blanes
Arts escèniques
CARTELL PEQUEÑO PONI
Finalitzat
2020
El pequeño poni
Una obra que parla sobre l'assetjament escolar basada en fets reals
14.02.20 | 21:00 h
Lloret de Mar
Arts escèniques
Concurs Rafael Anglada
Finalitzat
2020
Yerma, del Grup Teatre Aquinahora
25è Concurs de Teatre Amateur Rafael Anglada
09.02.20 | 18:15 h
Santa Coloma de Farners
Arts escèniques
III Edició concurs de dansa Vila de Blanes
Finalitzat
2020
III Edició concurs de dansa Vila de Blanes
Associació de dansa ÉLANCÉ
Del 07.02.20 al 09.02.20
Blanes
Arts escèniques
Cicle Shakespeare: Els reis de Shakespeare escriuen el discurs de Philipth the Sixt
Finalitzat
2020
Cicle Shakespeare: Els reis de Shakespeare escriuen el discurs de Philipth the Sixt
Cia: Laminimal Teatre Sistèmic
07.02.20 | 21:00 h
Lloret de Mar
Arts escèniques
Grup de Teatre Cassanenc - Concurs Rafael Anglada
Finalitzat
2020
Litus, del Grup de Teatre Cassanenc
25è Concurs de Teatre Amateur Rafael Anglada
02.02.20 | 18:15 h
Santa Coloma de Farners
Arts escèniques
Nit de monòlegs
Finalitzat
2020
Nit de monòlegs
Creu Roja Joventut
01.02.20 | 21:00 h
Lloret de Mar
Arts escèniques
El florido pensil
Finalitzat
2020
El florido pencil, cia. La Laguna Teatre
25è Concurs de Teatre Amateur Rafael Anglada
26.01.20 | 18:15 h
Santa Coloma de Farners
Arts escèniques
Los monólogos de la vagina
Finalitzat
2020
Los monólogos de la vagina
de Eve Ensler
25.01.20 | 21:00 h
Lloret de Mar
Arts escèniques
LA GITANA SHAKESPERIANA
Finalitzat
2020
La gitana Shakesperiana
24.01.20 | 21:00 h
Lloret de Mar
Arts escèniques
El Mag d'Oz, de Titelles Vergés
Finalitzat
2020
El Mag d'Oz, de Titelles Vergés
Espectacle de Sol Solet
12.01.20 | 18:00 h
Santa Coloma de Farners
Arts escèniques
Revolta de bruixes
Finalitzat
2020
Revolta de bruixes
24è Concurs de Teatre Amateur Rafael Anglada
Del 09.03.19 al 10.03.19
Santa Coloma de Farners
Arts escèniques
Presentació i inauguració de la exposició
Finalitzat
2020
Presentació i inauguració de la exposició "Everybody needs good neighbours"
Arnau Blanch
Del 28.02.20 al 12.03.20 | 19:00 h
Santa Coloma de Farners
Exposicions
Josep Beulas. Pintura
Finalitzat
2020
Josep Beulas
Pintura
Del 20.01.20 al 29.02.20
Santa Coloma de Farners
Exposicions
Matèria Impresa: la Virtualitat Física
Finalitzat
2020
Matèria impresa: la virtualitat física
Cantalozella, Casanovas, Lozano Vilardell, Negre, Pastó, Valera i Viladomiu
Del 23.11.19 al 18.01.20
Santa Coloma de Farners
Exposicions
Temps de llum. L'origen de les tradicions nadalenques
Finalitzat
2020
Temps de llum. L'origen de les tradicions nadalenques
Fundació Festa Major de Gràcia
Del 03.12.19 al 13.01.20
Riells i Viabrea
Exposicions
3r Mercat d'Art de Nadal
Finalitzat
2020
3r Mercat d'Art de Nadal
Del 16.12.19 al 11.01.20
Santa Coloma de Farners
Exposicions
Fang
Finalitzat
2020
Fang
Jordi Oliver
Del 16.09.19 al 31.10.19
Exposicions
Sopa de pedres
Finalitzat
2020
Sopa de pedres
Cia. Engruna Teatre
15.03.20 | 17:30 h
Blanes
Activitats familiars
La Via Làctia
Finalitzat
2020
La Via Làctia
Cia. El Cau de l'Unicorn
01.03.20 | 17:30 h
Blanes
Activitats familiars
La sireneta a l'illa de plàstic
Finalitzat
2020
La sireneta a l'illa de plàstic
Cia. Dreams Teatre
16.02.20 | 17:30 h
Blanes
Activitats familiars
POLZET
Finalitzat
2020
Polzet
I si els pares fossin els nens i els fills els adults?
02.02.20 | 12:00 h
Lloret de Mar
Activitats familiars
Amb P de pallasso
Finalitzat
2020
Amb P de pallasso
Cia. Sabanni
19.01.20 | 17:30 h
Blanes
Activitats familiars
CINEMA: AINHOA, YO NO SOY ESA
Finalitzat
2020
Cineclub Adler presenta: Ainhoa, yo no soy esa
19.03.20 | 21:00 h
Lloret de Mar
Altres
CINEMA: JACOB MIMI ELS GOSSOS
Finalitzat
2020
El petit Adler presenta: Jacob, Mimi i els gossos del barri
15.03.20 | 12:00 h
Lloret de Mar
Altres
Temps de dona
Finalitzat
2020
Temps de dona
Mª Carme Falgueras Garrell (1929) Mestressa de casa
11.03.20 | 18:00 h
Santa Coloma de Farners
Altres
PREMIS RECVLL
Finalitzat
2020
PREMIS RECVLL
Associació Recvll
08.03.20 | 12:30 h
Blanes
Altres
O QUE ARDE
Finalitzat
2020
Cineclub Adler presenta: O que arde
05.03.20 | 21:00 h
Lloret de Mar
Altres
CINEMA : Zog, dracs i heroïnes
Finalitzat
2020
El petit Adler presenta: Zog, dracs i heroïnes
01.03.20 | 12:00 h
Lloret de Mar
Altres
Cineclub Adler presenta: El viatge de la Marta (Staff Only)
Finalitzat
2020
Cineclub Adler presenta: El viatge de la Marta (Staff Only)
Quinzena mallorquina.
27.02.20 | 21:00 h
Lloret de Mar
Altres
El viaje de un ladrón, de Belén Funes
Finalitzat
2020
El viaje de un ladrón, de Belén Funes
Cinema Cicle Gaudí
22.02.20 | 19:00 h
Santa Coloma de Farners
Altres
Retrato de una mujer en llamas
Finalitzat
2020
Cineclub Adler presenta: Retrato de una mujer en llamas
20.02.20 | 21:00 h
Lloret de Mar
Altres
Josep M. Millàs i Vallicrosa
Finalitzat
2020
Josep M. Millàs i Vallicrosa
Capvespres a l'Arxiu
19.02.20 | 19:00 h
Santa Coloma de Farners
Altres
L’hivern i la primavera al regne d’Escampeta
Finalitzat
2020
CINEMA : Parásitos
Finalitzat
2020
Cineclub Adler presenta: Parásitos
06.02.20 | 21:00 h
Lloret de Mar
Altres
FESTIVAL BENEFICO
Finalitzat
2020
FESTIVAL BENEFICO
Asociación andaluza de ardaleños y amigos de Ardales
25.01.20 | 18:00 h
Blanes
Altres
CINEMA :  La Hija de un Ladrón
Finalitzat
2020
La hija de un ladrón
23.01.20 | 21:00 h
Lloret de Mar
Altres
CINEMA: GORDON I PADDY
Finalitzat
2020
El petit Adler presenta: Gordon i Paddy
19.01.20 | 12:00 h
Lloret de Mar
Altres
El viatge de la Marta
Finalitzat
2020
El viatge de la Marta
Cinema Cicle gaudí
18.01.20 | 19:00 h
Santa Coloma de Farners
Altres
Bronko
Finalitzat
2020
Bronko
d'Isaac Ulam
17.01.20 | 22:00 h
Altres
Aquest lloc web utilitza "cookies" pròpies i de tercers per oferir-te un millor servei. En navegar-hi n'acceptes l'ús. Més informació
ACCEPTAR